מאיפה הכל התחיל

לפני כמה שנים רציתי למצוא דרך לשווק את העסק והבלוג שלי בצורה יותר יצירתית, אישית ומעוצבת. יצרתי מתנה דיגיטלית ראשונה, אחר כך אתגר ראשון וראיתי שהתגובות וההצטרפות כל כך גדולה שכל מה שרציתי זה ללמד אחרים לעשות את זה

המטרה שלי

אני מאמינה שבעלי עסקים ובלוגרים (בין אם זה מקור פרנסה עבורם או לא) יכולים לשווק בדרך אחרת, שקודם כל נותנת ידע, מנגישה, מחברת ויוצרת קהילה – ומשם להוביל למוצרים והשירותים השונים ובדיוק בדרך הזו גם בניתי את אתר הקורסים הזה.

אני אוהבת שהכלים שאני מלמדת משרתים את שני הקהלים – גם העסקים וגם הבלוגים, כי לדעתי לשניהם יש היום מכנה משותף רחב של שיווק באמצעות תוכן, שמביא לחשיפה אורגנית גדולה יותר, קהילה שהולכת וגדלה ודרך שיווק נעימה יותר לביצוע.

 

באתר תמצאו מתחם למידה גדול, חינמי, שבו אפשר ללמוד על מתנות דיגיטליות, רשימות תפוצה וניהול פרויקטים. בנוסף, מחכות לכם גם מתנות שוות להורדה, שייתנו לכם עוד כלים מעשיים.

 

הקורסים בנויים בשיעורים ממוקדים ומדויקים, שמובילים אתכם עם תרגילים וליווי צמוד שלי להטמעה מוצלחת של הכלים שתלמדו.

 

ובנוסף, יצרתי תוכנית ליווי חדשה, המיועד לאלו הרוצים ללכת יד ביד, ללמוד ולהטמיע כלים חדשים לשיווק יעיל יותר שעובד עבורכם, ולפרק למשימות פשוטות לביצוע את הצעדים שיקדמו אתכם ליעד העסקי הבא שלכם.

מזמינה אותך להכיר את תוכנית הליווי החדשה