fbpx

3 התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים ומשימות בשנת 2024: המומלצות שלי

3 התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים ומשימות בשנת 2024 המומלצות שלי

ניהול יעיל של העסק בעזרת כלי ניהול פרויקטים ומשימות הוא חיוני לעסקים ולאנשים שמחפשים יעילות ופרודוקטיביות בעולם המהיר של היום. עם מגוון רחב של כלים בקצות האצבעות שלנו, בחירת הכלי הנכון יכולה להשפיע משמעותית על זרימת העבודה והתוצאות. בפוסט זה, אסקור את שלושת הכלים המובילים (והאהובים עליי אישית) לניהול פרויקטים ומשימות לשנת 2024 שיכולים לשדרג את יעילות העסק שלך, לשפר את שיתוף הפעולה עם לקוחות ועובדים (במידה ויש) ולהגביר את הפרודוקטיביות.

יש הרבה שבטוחים שכלי ניהול פרויקטים הם ה-פתרון כדי לשפר את האפקטיביות שלנו בעבודה, אבל האמת – בין אם אנחנו עובדים בעסק של אדם אחד או חלק מעסק עם עובדים – ההטמעה והעבודה היומיומית עם חלק מהכלים לא בהכרח עומדת בציפיות שלנו. בשנים האחרונות עבדתי אישית, הדרכתי וליוויתי עסקים בעבודה עם התוכנות שבפוסט זה והחלטתי לרכז במקום אחד את כל מה שחשוב לדעת לגביהן.

מקווה שתבדקו איזה מהכלים האלו הכי מתאים לכם ותתחילו לעבוד איתו וליהנות מהיתרונות כבר השנה (מוזמנים לכתוב לי כשזה קורה 😉).

1. Asana

אסאנה כבר שנים היא אחת מהפייבוריטיות שלי. עברתי אליה מ-Trello כדי לנהל את התוכן לבלוג שלי ועם השנים הרחבתי את השימוש היומיומי בה.

היתרונות של קליקאפ כתוכנה לניהול פרויקטים ומשימות

 • קלות הלמידה והעבודה היומיומית: Asana מציעה ממשק ידידותי מאוד ומאוד אינטואטיבית ישר מהקופסה, דבר שמקל על ניהול משימות ופרויקטים, בין אם אנחנו עובדים לבד או יחד עם צוותים שונים.
 • תלות הדדית בין משימות: עצם זה שאפשר בקלות ליצור תלות בין משימות עוזרת לנו לקבוע סדר רצוי ולמנוע חסמים או עצירה של הפלואו של העבודה, בעיקר שמדובר על פרויקטים שהמקל מועבר בין אנשי צוות שונים.
 • תצוגות מותאמות אישית: כל פרויקט אפשר להציג במגוון תצוגות כמו רשימות, לוחות, לוחות שנה או גאנטים, מה שמאפשר גמישות לסגנונות שונים של ניהול פרויקטים.
 • יכולת אינטגרציה מקיפה עם כלים נוספים: לאסאנה יש אינטגרציה חלקה עם מגוון רחב של כלים כמו Slack, Google Drive ו-Microsoft Teams.

מה הופך את אסאנה לבחירה המתאימה עבורך בשנת 2024

אסאנה ממשיכה להתפתח כל הזמן (אפשר לראות את השיפורים שלהם בסקירה חודשית בערוץ היוטיוב שלהם) ולכלול תכונות המופעלות על ידי AI שמאפשרות אוטומציה של משימות חוזרות, חיזוי תוצאות פרויקט ולספק תובנות על פעולות שונות במערכת. ההתמקדות שלה בחוויית המשתמש וההתאמה לצרכים שונים עושה אותה לבחירה מובילה עבור עסקים רבים, מאדם אחד עד ארגונים גדולים.

רוצים להתחיל לעבוד עם asana? 🎉

להרשמה לאסאנה: asana.com

2. Monday.com

את מאנדיי למדתי להכיר מתוך הדרכה וליווי שעשיתי עם לקוחות, והיא לגמרי אחת מהאהובות עליי. אמנם יש לה עקומת למידה בהתחלה, אבל עם ליווי ובנייה נכונים, היא כלי מאוד עוצמתי לניהול פרויקטים בעסקים, בעיקר כאלו העובדים בצוותים ורוצים ראיה רחבה יותר על איך פרויקטים מתקדמים.

היתרונות של מאנדיי כתוכנה לניהול פרויקטים ומשימות

 • תהליכי עבודה ויזואליים: לוחות מותאמים אישית ומאוד צבעוניים וקלילים להבנה, מאפשרים לנו לעקוב אחר התקדמות המשימות ולתת מעקב חזותי של פרויקטים, שמשפרים את שיתוף הפעולה והבהירות.
 • אוטומציה: אחת החוזקות הבולטים היא קלות ההקמה והתפעול של האוטומציה הפנימית במאנדיי. היא מאפשרת לנו קיצור תהליכים עם התראות, עדכונים אוטומטיים ועוד הרבה יכולות שאין שום סיבה שנעשה ידנית כל פעם מחדש.
 • כלים חזקים לשיתוף פעולה: במקום להתכתב על כל משימה ושלב בפרויקט במייל / וואטסאפ / כל מיני כלים אחרים שאחרי זה אנחנו שוכחים איפה כתבנו כל דבר – בתוך מאנדיי אפשר לשתף פעולה בצורה מאוד חלקה באמצעות תגובות, שיתוף קבצים ואזכורי @ בתוך המשימות.
 • יכולת אינטגרציה מקיפה עם כלים נוספים: גם מאנדיי מציעה מגוון רחב של אינטגרציות עם כלים פופולריים כמו Zoom, Dropbox ו-Trello, כמו גם הרבה מאוד כלים שאנשים מפתחים עבור משתמשי מאנדיי, שאפשר להטמיע או לשדרג איתם את יכולות המערכת שלנו.

מה הופך את Monday.com לבחירה המתאימה עבורך בשנת 2024

מאנדיי גם מחוברת מאוד לקהילת המשתמשים והפרטנרים שלה ומוציאה כל הזמן עדכונים ושדרוגים, כולל תובנות מופעלות על ידי AI, דיווחים מתקדמים ואינטגרציות מורחבות, דבר שממצב את Monday.com כפתרון דינמי וגמיש לניהול עסקים במגוון גדלים.

רוצים להתחיל לעבוד עם Monday.com? 🎉

להרשמה עם הטבות למאנדיי (לינק אפיליאייט): bit.ly/MondayComReg

3. ClickUp

קליקאפ היא הפייבוריטית האישית שלי בשנתיים האחרונות. עברתי אליה מאסאנה, בעיקר כדי ללמוד אותה לעומק מתוך שימוש יומיומי, ואני נהנית מכל רגע בתוכה. יש בה הרבה יכולות התאמה אישית, יצירת צ'קליסטים, שדות מותאמים אישית ועוד הרבה מאוד פיצ'רים שהופכים אותה לכלי מאוד עוצמתי וכיפי לעבודה יומיומית.

ClickUp - board view

היתרונות של קליקאפ כתוכנה לניהול פרויקטים ומשימות

 • מרחבי עבודה מותאמים אישית: אפשרות תכנון העבודה ב-spaces (יצירת מרחבי עבודה) שונים מאפשרת התאמה נהדרת לצרכי צוות או עבודה פרטנית, ומתאימה לסגנונות ניהול פרויקטים מגוונים.
 • תצוגות משימות: גם בקליקאפ ישנן תצוגות שונות כגון לוח, רשימה, לוח שנה, גאנט ועוד, לניהול משימות מקיף וויזואלי יותר.
 • אוטומציה והתאמה אישית: קליקאפ מאפשרת תהליכי אוטומציה רחבים ומאוד קלים להגדרה, יחד עם התאמה אישית ברמה גבוהה, על מנת להתאים את זרימת העבודה כמה בצורה כמה שיותר אישית, לפי העובד / התהליכים בחברה.
 • מסמכים משולבים, מטרות וצ'אט: בקליקאפ ניתן לעבוד גם עם מסמכים בתוך המערכת, לצרף קבצים לתיקיות, אזורים או פרויקט ספציפי, לעקוב אחר מטרות ולתקשר בצורה ישירה על כל משימה או פרויקט, ישירות בתוך הפלטפורמה.

מה הופך את ClickUp לבחירה המתאימה עבורך בשנת 2024

התכונות המקיפות של ClickUp, ההתאמה האישית החזקה, יכולות החיפוש המתקדמות (שהורחבו ושופרו משמעותית עם Universal Search שהושק עם גרסה 3.0) והמרחב המרכזי לתיעוד, להגדרת מטרות ולתקשורת, מציבים אותה כאפשרות מובילה ומשתלמת מאוד ככלי לניהול פרויקטים ומשימות בכל סוגי העסקים, מיזמים ופרילנסרים ועד חברות גדולות.

רוצים להתחיל לעבוד עם ClickUp? 🎉

להרשמה עם הטבות לקליקאפ (לינק אפיליאייט): bit.ly/ClickUpSharon

אז מי מערכת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר ל-2024?

בחירת כלי ניהול פרויקטים ומשימות אידיאלי לעסק שלנו, היא שאלה מרכזית שהופכת בוערת יותר ויותר בשנים האחרונות. מרצון של העסקים למקסם פרודוקטיביות, ועד השגת מטרות הפרויקט שלושת התוכנות שסקרתי בפוסט זה Asana, Monday.com ו-ClickUp תופסות מקום של כבוד בקרב עסקים בכלל העולם ובישראל בפרט ב-2024 עקב תכונותיהן הייחודיות, היכולת להתאים אישית ועסקית ברמה גבוהה והמחויבות שלהן לשיפור חוויית המשתמש ויכולות המערכת.

מי מערכת ניהול הפרויקטים המתאימה לעסק שלך?

איך לבחור בין הכלים האלו, זו שאלה שאני נשאלת הרבה וההמלצה תלויה לגמרי בצרכי ניהול הפרויקט הספציפיים של העסק שלך, בגודל הצוות, בתהליכים שנדרשים לביצוע ומעקב בתוכה, ובהעדפות אישיות של ההנהלה והעובדים. מומלץ לבצע ניסוי MVP על פרויקט ספציפי, לראות הדגמות אונליין או לקבוע שיחת ייעוץ, כדי לזהות את הכלי המתאים ביותר לדרישות של העסק שלך ולשדרג משמעותית את יכולות ניהול התהליכים, הפרויקטים והמשימות בעסק.

אולי יעניין אותך גם

הכלי המושלם לניהול פרויקטים בעסקים קטנים: קליקאפ ClickUp – סקירה עדכנית ל-2024

כשהתחלתי לנהל את העסק שלי, תמיד חיפשתי את הכלי המושלם לניהול פרויקטים ומשימות. אחרי שניסיתי לא מעט כלים שונים, מצאתי את קליקאפ (ClickUp), וזה היה פשוט גילוי מדהים! עבורי, כמי שמנהלת היום עסק של אישה אחת, קליקאפ התברר כבחירה נהדרת

לקריאת הפוסט ←

רשימת הפרקים המובילים לשנת 2023 בפודקאסט לנהל עסק ביעילות

שנת 2023, שהייתה שנה מאתגרת מבחינה עסקית (וקשה באופן כללי), נתקלנו במגוון קשיים וגם הזדמנויות, שהזמינו אותנו לצאת למסע למידה וחקר עצמי. אחד העוגנים שהכי עזרו לי בשנה האחרונה, זו העקביות ביצירת התוכן לפודקאסט, והאנשים השונים שזכיתי לראיין ולהכיר בזכותו.

לקריאת הפוסט ←
3 התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים ומשימות בשנת 2024 המומלצות שלי

3 התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים ומשימות בשנת 2024: המומלצות שלי

ניהול יעיל של העסק בעזרת כלי ניהול פרויקטים ומשימות הוא חיוני לעסקים ולאנשים שמחפשים יעילות ופרודוקטיביות בעולם המהיר של היום. עם מגוון רחב של כלים בקצות האצבעות שלנו, בחירת הכלי הנכון יכולה להשפיע משמעותית על זרימת העבודה והתוצאות. בפוסט זה,

לקריאת הפוסט ←

מדריך מקיף מתנה

לעבוד פחות, להספיק הרבה יותר!

להפוך כל משימה בעסק להרבה יותר פשוטה, מהירה ומוצלחת, וליהנות מעסק יעיל ובנוי לצמיחה​

כניסת תלמידים